1 / 1
Organizacija na svadbi 071 550 518
1 €
02.08.2021 19:17

Скопје Центар / Скопје

Целосна организација на Вашата свафба од соништата
Закажете состанок на контакт тел: 071 550 518
АПММ Евентс

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Organizacija na nastani
Потврден огласувач
071 550 518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам