1 / 11
Audi A3 2,0
1 €
13.03.2023 12:13

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki smeneti prednicata smeneta gumi novi letni I novi zimski moze da se provere kade sakate nema nikakvi vlozuvana. Zvoni na via broj 075-238-500

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078362151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам