1 / 7
LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN 4X4
1.000 €
23.09.2021 10:46

Чучер Сандево / Скопје

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

1988

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

VO ODLICNA SOSTOJBA DOBRI GUMI ODLICEN MOTOR I MENJAC RABOTI SVE NA NEA ODJAVENI TABLI PREVOD ODMA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Danilo
Потврден огласувач
070315189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам