1 / 5
Kukja so dukjan na magistralen pat vo Drugovo
1 €
31.08.2021 20:54

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

99 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

507 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava kukja so dukjan, so povrsina od 606m2, na magistralen pat vo Drugovo. Kukjata e idealna i za biznis i za ziveenje. Cena povolna. Povekje informacii na 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so deloven prostor

85000 €

Kukja so dukjan zad Arabela

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам