1 / 2
Spalna/Krevet/P Most Plakar - Спална/Кревет/П Мост Плакар
6.000 МКД
03.08.2021 16:59

Скопје Центар / Скопје

Продавам кревет и П плакар.
Цена и димензии:
1. Кревет - 7.000,оо денари / В-47 Д-200 Ш-150 - креветот е само неколку месеци користен.
2. П - Мост Плакар - 6.000,оо денари / В-230 Ш-300 Д-60 / Должина само на П - Мост елементот е 150 - користен, но сочуван.
Заедно двата елементи се продаваат по цена од 12.000,00 денари.
Локација за да ги погледнете елементите - Водно, над МВР.
Контакт лице и телефон: Виолета 070234912

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
070343497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам