1 / 1
Gaming Headset - HS 302
599 МКД
22.07.2021 12:03

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🎧 Gaming Headset 🎧

✅Големина на дривер: 40мм
✅Одговор на фреквенцијата: 20Hz - 20kHz
✅Импеданса: 32 Оми
✅Чувствителност. 105 dB ± 3dB
✅Димензии на микрофон: 6мм х 5мм
✅Импеданса на микрофон: 2200 Оми
✅Осетливост на микрофон: -62 dB ± 3dB
✅Интерфејс: 3,5 мм
✅Должина на кабел: 2,2 м
✅Материјал: пластика / вештачка кожа

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

USB DESKTOP MICROPHONE

400 МКД

Daniyn DT379

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам