1 / 1
Mouse Pad Professional Gaming A4 Bloody
470 МКД
22.07.2021 13:19

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Mouse Pad Professional Gaming A4 Bloody

✅Ви ja претставуваме подлогата од гејминг брендот A4 Bloody, коja доаѓа во проширена големина од 75x30x0.2cm.

✅Специјалниот слој од нелизгачка гума ја држи подната подлога цврсто на своето место.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Mouse Pad Professional Gaming A4 Bloody

470 МКД

SET KEYBOARD & MOUSE - G21B

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам