Се продава Плац во волково на последна 22ка
26 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2021 14:22

Карпош / Скопје

Квадратура:

1380 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава Плац во волково на последна 22ка близу обиколница плацот е на сам асфалт цената е 29 евра со можност за договор
Даворин:075221127
Angelina:077683173

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Davorin
Потврден огласувач
075221127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам