1 / 5
Scania 124 / poluprikolka kiper
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.04.2022 23:01

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava ITNO i POVOLNO -
Poluprikolka Carnehl proizvedena 2002 so novi gumi. Registrirana do 02.2022

Moze posebno a moze i komplet

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070895665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам