1 / 1
Искусен Машинбравар бара работа
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2021 14:31

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол:

Машко

Образование:

Доктор на науки

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Искусен Машинбравар бара работа - монтажа, одржавање, сервисирање и др.

Iskusen mašinbravar bara rabota - montaza, odrzavanje, servisiranje i dr.


Контакт телефон: 071 603 958 - Драги

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
071603958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам