1 / 5
Se izdava studio i apartman
20 €
26.08.2022 20:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Izdavam studio i apartman na 10 min do centarot na Ohrid.
So sopstven parking.
Studio 20 evra
Apartman 25 evra

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

xx
Потврден огласувач
078265526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам