1 / 3
Магаре
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2021 15:37

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Продавам магаре не е киристено за работа, има 2 години.
Контакт тел:075-668-652.

Категорија: Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075668652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам