Stan so odlicen raspored
52.000 €
22.07.2021 18:31

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. Dzon Kenedi

Se prodava stan od 75m2 na ul. Dzon Kenedi.Stanot e odlicno socuvan, ima odlicen raspored i raspolaga so dnevna, kujna, kupatilo i dve spalni sobi.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071388066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам