1 / 6
Kuka so lokal vo Tetovo
175.000 €
10.12.2022 16:39

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja/deloven prostor vo Centar.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+3
▪️ Plac: 70m2
▪️ Dvorno mesto: X
▪️ Vkupno stanben prostor: 350m2
_______________
▪️ Kukjata ima lokal od 70m2
▪️ Kukjata mozhe da se koristi kako 3 zasebni stana, ili zasebni delovni prostorii.
▪️ Na kat ima 70m2.
_______________

Raspored na kat:
▪️ Dnevna prostorija so trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
_______________
Cena:
➧175.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам