1 / 7
Audi A4 1.9d 131k 2003 delovii 078268198
111 €
06.04.2022 23:50

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audi a4 delovi
078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам