1 / 5
Se prodava kuka so plac od 758m2
230.000 €
08.08.2022 12:18

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

758 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

602 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve kukji na edna parcela vo Cetinska vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac: 758m2
▪️ Dvorno mesto: 602m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 156m2
_______________
Cena:
➧230.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам