1 / 12
Apartman Ohrid Sv.Stefan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 01:31

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан.

Апартманот се наоѓа до Хотел Белведере на минута од плажа (тв.кабел.wi fi.клима.паркинг)

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

D
Потврден огласувач
070256068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам