Куќа, Бит пазар, Стара Чаршија, Bit pazar, Stara carsija,
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2022 15:58

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул.Јосиф Михајлович бр.5а,

Се продава стара куќа 110 + 42 кв, со плац од 420 кв, , Бит пазар (Bit Pazar), Стара Чаршија, ( Stara Carsija) ,
tel kontakt 070 220696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Sashko
Потврден огласувач
070220696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам