1 / 2
REZERVAR ZA VODA ZA VO RANEC CAMELBACK
1.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2022 18:25

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov 2L rezervar za voda za vo ranec.
Cena 1000 denari.

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам