1 / 1
Loven karabin st etien
1 €
28.10.2021 22:57

Битола / Битола

St etien loven karabin 8mm, francusko proizvodstvo, vo odlicna sostojba. 60 parcina monicija i 5 packi. Na lica so dozvola. Cena po dogovor.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
75653858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам