1 / 11
PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008 SO 7 SEDISTA UVEZEN OD
5.800 €
Цената е фиксна
25.09.2022 18:35

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

4007

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008.GODINA
SO 7 SEDISTA ..
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,
VISOKO NIVO NA OPREMA, REALNI KM SO SERVISNA KNISKA, ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906 BEZ ZAMENI ..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам