1 / 2
Se baraat Bravari i Zavaruvaci za vo germanija
2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.12.2021 13:37

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

se baraat Bravari i Zavaruvaci za rabota vo Germanija so rabotno iskustvo platen smestaj i plata do 2400 e moze i sk MK pasosi site zainteresirani pisete na viber

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
075474771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам