1 / 3
CIZMI PLETENI
650 МКД
23.07.2021 17:39

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Црна

CIZMI PLETENI
NOVI
BROJ 38
CRNI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

T
Потврден огласувач
078405390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам