1 / 1
WD RED 8TB NAS
8.800 МКД
Цената е фиксна
9.900 МКД
15.05.2022 21:33

Делчево / Делчево

WD Red 8TB NAS Hard Disk Drive -
5400 RPM Class SATA 6 Gb/s 128MB Cache 3.5 Inch - WD80EFZX
SAMO TELEFON ZA KONTAKT FIXNA CENA

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
079259446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам