1 / 4
PIAGGIO BEVERLY 350cc
1 €
Цената не е фиксна
23.06.2022 03:45

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Останато

Година:

2012

Модел:

Beverly 350cc

Километри:

15000

Se prodavat piaggip Beverly 350cc full malosi ima novi gumi smeneti pred 100km nov vizir Servis napravam pred full pred dve nedeli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
0038970666281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам