1 / 5
hdmi kabel 10 m 20 m
1.200 МКД
25.02.2022 12:57

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

hdmi kabel 20 metri 1200 denari

hdmi kabel 10 metri 4k 1200 denari

prajcame po kargo niz cela mk

tel za kontakt : 076-666-533

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

led reflektori 20w 30w 50w 100w

399 МКД

Handy Heater MINI kalorifer

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам