1 / 2
Decki tocak
2.500 МКД
27.03.2022 21:06

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Zensko ispravno tocace ZA vozdrast do 1o god tel 076530095

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

igor stojkovski
Потврден огласувач
070798797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам