1 / 12
Брагорски Апартман
600 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.07.2021 23:05

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

140 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2019

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Апартманот се наоѓа во Македонски Брод. Апартманот е 120 м2, со неверојатен поглед и на само 100 метри од река Треска.
Станот има две големи спални соби со сопствени балкони, пространа дневна - трпезарија со балкон и комплетно опремена кујна и купатило. Една спална е со брачен кревет, а другата спална е со два еднокреветни кревети. Втората спална има 32” телевизор со Wi-Fi. Трпезаријата има голема трпезариска маса и е идеална за шест лица, со можност до осум лица. Дневната соба има 47” телевизор со Wi-Fi и повеќе од педесет дигитални канали, вклучувајќи ги и HBO, Arena, SportKlub и други.

Капацитетот на апартманот е за 9 лица. Цената е 600 денари од вечер по лице.

Апартманот е комплетно нов и се наоѓа во најмирниот дел од градот што подразбира пријатна атмосфера и вистинска место за одмор. Соседството е безбедно. Апартманот е оддалечен околу десет минути пешачење од центарот на градот и е на помалку од две минути пешачење до одлично снабдени супермаркети. Многу блиску до апартманот е болницата, како и основното и средното училиште. Во дворовите на овие училишта се достапни фудбалско и кошаркарско игралиште, како и тениски терен. Тенискиот терен е достапен само со претходна резервација. Апартманот е на само пет минути пешачење до Градскиот фудбалски стадион што претставува совршено место за спортување и до Градскиот базен. Автентично за нашиот апартман е нашата градина и големиот број на овошни дрва во нашиот двор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Гордана
Потврден огласувач
075248392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам