1 / 2
Motor 1.25 16v i 1.4 ford fiesta ka puma escord
1 €
Цената не е фиксна
04.07.2022 15:08

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.11625

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Motorite se bez mana mozi da se probaat poveke info na 075 964 991

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075964991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам