1 / 3
Iphone 8
10.000 МКД
24.07.2021 11:47

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Zacuvan - kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070834401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам