1 / 4
DJURA масичка за во кревет / ИКЕА
1.320 МКД
Цената е фиксна
24.07.2021 11:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 402.872.36

Карактеристики на производот
> Материјал: дрво, медијапан
> Боја: дрво

Димензии на производот
> Должина: 58 см
> Ширина: 38 см
> Висина: 25 см

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам