1 / 12
Delovi za Ford Focus Mondeo Galaxy
1 €
28.07.2022 09:20

Битола / Битола

Delovi za ford
Fokus 1.8 tddi tdci 1.8 benzin
Modeo 3ka 2.0 tddi i tdci
Galaxy 1.8 tdci 2007
Galaxy 2004 1.9 tdi 116ks

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Polovni Avto Delovi
Потврден огласувач
075633208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам