1 / 9
Ducati Monster 696
4.300 €
01.07.2022 08:55

Велес / Велес

Марка:

Ducati

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Monster 696

Километри:

35000

Се продава Ducati Monster 696 2008 година
Променето целосен сет (каиши затегачи ролери лагери)
Променето Brembo плочки и дискови напред
Променето уље и филтри.
Две нови гуми Pirelli Angel

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Алек
Потврден огласувач
076249007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам