1 / 1
Издавам деловен простор
5.000 МКД
19.10.2021 07:11

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Издавам деловен простор кој моментално е колонијална продавница. Комплетно реновиран внатре и надвор. Дуќанот е 20м2 +прирачен магацин и тоалет.
Локација: ул. Коле Неделковски бр. 4. Погоден е за повеќе дејности.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
075301787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам