1 / 4
Scorpion GT -006
600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 10:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Dzojstikot e Nov odgovara na site kompjuteri .Prakjam po brza posta

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Котролери, Џојстик , Волани

Се продава / Можна е замена од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам