1 / 4
Se prodava plac na patot za Trnovo
1 €
13.11.2021 11:49

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac od 2000m2 na patot za s. Trnovo, pod hotelot Sumski feneri.
Parcela broj 657/2 KO Dihovo
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076718570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам