1 / 5
EMG aktivna elektronika
220 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 13:05

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

EMG PRO SA - prewired pickguard + pickups (black) identicen so DG20 David Gilmour,koj svirel znae za kakov zvuk stanuva zbor

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070619559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам