1 / 8
Se prodava stan
По Договор
14.05.2022 15:28

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

63 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul....

Stanot e vo odlicna sostojba, se naogja vo topansko pole.
Za povekje info javete se na tel- 070 270 378

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Спасе
Потврден огласувач
070270378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам