1 / 1
Se prodava ogradica (kos) za igranje za deca
1.500 МКД
Цената е фиксна
17.06.2022 19:33

Прилеп / Прилеп

Se prodava ogradica za igranje za mali deca
Pogoden e za prooduvanje na decata
Za da si sedi vo nego da si igra so igracki
Moze da go vidi sekoj den posle 17h
Informacii vo sekoe vreme na telefon 078801001

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

prilepcanka
Потврден огласувач
071379966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам