1 / 4
Prodavam kabel 7x 2.5mm2 73 metri
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2021 19:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam licnast kabel 73metri 2.5mm2 so 7 zici .
Kabelot e od bakar.
Kabelot e neupotreben.
Za poveke informacii javete se!!

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

F.M
Потврден огласувач
078202045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам