1 / 8
SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA
1.200 МКД
15.06.2022 20:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. Bogomilska bb

Moze I mesecen zakup preku leto, sloboden od 01.07.2022 godina.
Se izdava kompletno opremen stan/apartment od 35m 2, vo centar, pozadi skalestata zgrada, na nekolku minuti od carsijata. Apartmanot poseduva sopstveno privatno dvorce. Parkingot e sloboden okolu zgradata/zgradite.
Kontakt telefon/viber.
070565790

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Дејан
Потврден огласувач
070565790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам