1 / 1
Se izdava
По Договор
09.08.2022 22:19

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Se idava sobi i garsonjera vo kuka so dvor i sopstven parking mesto

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Pera
Потврден огласувач
071677857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам