1 / 7
Се издаваат апартмани
1 €
21.08.2021 15:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Се издаваат апартмани за 4-5 лица во центарот на Охрид.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Наташа
Потврден огласувач
071568065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам