1 / 6
Lavor komplet so stolica
600 МКД
18.06.2022 10:50

Куманово / Куманово

Se prodava eftino komplet lavor so kozna stolica na struja sto vibrira.
Polovna si e.
Dvete 35 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Фризерско студио

Се продава од:

Meti
Потврден огласувач
071222737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам