1 / 2
Машина универзален миксер за суровини
1 €
25.07.2021 11:54

Штип / Штип

Организираме набавка на нови машини миксери за суровини, од реномирани производители од Кина, по фабрички цени.
Овие машини можат да се употребувааат во производството на компост (субстрат) за печурки, сточна храна и друго.
Едноставни за употреба. Автоматско полнење и истовар.
Моќност: 3 kW;
Капацитет 120-150 кг/ полнење/ 5 минути.
Постои сигурносен заклучувач и уред за заклучување.

Контакт број: 077/ 816-447
или 0038971489048 (Viber, WhatsApp)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077816447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам