1 / 12
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA VO KOZLE
По Договор
28.03.2023 19:09

Карпош / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

149 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Леринска 27б

Kontakt 075 232-616 Katerina
Kontakt 075 232-616 Katerina

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA VO KOZLE ZA STRANCI, 149M2, DVA SPRATA CELINA SE. DOLNIOT SSPRAT IMA DNEVNA, TRPEZARIJA, KUJNA, BALKON I WC.
2riot SPRAT IMA VNATRESNI SKALI, TRI SPALNI, DVA BALKONA I BANJA SO JAKUZI.
SITE PROSTORII SE KLIMATIZIRANI.
SOPSTVENO PARNO.
CENA PO VIDUVANJE.
MOŽE I CELA KUKJA, DOLNIOT SPRAT SO POSEBEN VLEZ, DNEVNA I DVE SPALNI, GOLEMA BANJA I MAL DVOR.

Kontakt 075 232-616 Katerina

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

BlueSky Ltd
Потврден огласувач
075223183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам