Stan so odlicen raspored
54.000 €
09.09.2022 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Dzon Kenedi

Se prodava stan od 75m2 na ul.Dzon Kenedi. Stanot raspolaga so kujna, dnevna, dve spalni i toalet. Smeneti se prozorite na site sobi. Stanot ima podrum od 5m2.Cist imoten list

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071388066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам