Sobarki, redovna i solidna plata
По Договор
25.07.2021 20:55

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat sobarki za preku cela godina , redovna i solidna plata za vo Hotel vo Ohrid

Telefonski broj za kontakt 078 278 932 Rosana

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Hotel Park Golden View
Потврден огласувач
046209069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам