1 / 3
Sobi
350 МКД
01.09.2022 14:30

Охрид / Охрид

Квадратура:

59 m²

Спрат:

2

Греење:

Централо

Se izdavaat sobi , so parking, wifi , tv, pozadi noken klub Arena deset min pes centar poveke infoo tel...

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
078898953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам