1 / 2
SE BARA VOZAC KOMERCIJALIST
1 €
Цената не е фиксна
21.01.2023 20:49

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Se bara rabotnik vozac (komercijalist) za prodazba na hemiski proizvodi, vozdusni i elektricni alatki so sluzbeno vozilo. Potrebno e da poseduva vozacka dozvola so 'b' kategorija. Potrebno e da ima iskustvo vo prodazba na proizvodi.
Kontakt telefon 072 305 240

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

blazen
Потврден огласувач
072 305 240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам